Eesti Rahva Muuseum
Teksti suurus
Rea vahe
Kontrastsus
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

Värvide ilu

Imetabane näitus "Värvide ilu. Eesti kuldaja kunst Enn Kunila kollektsioonist" avatud ERMis 19.02–02.10.2022

ERM on avatud!

Muuseum on avatud T–P kl 10–18, samuti muuseumipood. Restoran on avatud K–P kl 10–18
Uudised Teisipäev, 17. mai

Luubi all on mõisad

ERMis on uus virtuaalnäitus „Mõisaminiatuurid“, mis hõlmab margisarja „Eesti mõisad“, mida anti välja aastatel 1999–2010. Need margid on kujundanud graafik Jaan Saar, kes räägib oma põnevast teekonnast mõisamarkide juurde, kavandi valmimise peenest kunstist ning elamustest, mida ta mõisaid külastades koges. 

Uudised Esmaspäev, 16. mai

Laupäeval on ERMi perepäev ja toimub Muuseumiöö

2022. aasta Muuseumiöö räägib unistusest. Unistada võib muidugi igal ajal, ei pea selleks just ööni ootama. Paljud lapsed unistavad kunstnikuks saamisest. Või oskavad lihtsalt väga hästi joonistada. Ja mõned suured inimesed ongi juba kunstnikud ja mõned ei oska üldse joonistada, hoolimata sellest, et nad suured on. Mõned täiskasvanud oskavad aga kunsti nautida ja mõned ka kritiseerida. Igatahes, ERMi Muuseumiöö on pühendatud sel aastal kunstile! Meil on avatud ju suurepärane näitus „Värvide ilu. Eesti kuldaja kunst Enn Kunila kollektsioonist“. Ning külla ootame nii päris väikeseid kui täiesti suureks kasvanud inimesi.

Uudised Reede, 22. aprill

Muuseumiöö ja suvi ERMi Heimtali muuseumis

ERMi Heimtali muuseumis algab Muuseumiöö neljatunnine programm kell 17. Osaleda saab meenutuslikul mokalaadal, uue raamatu esitlusel, muuseumi ümbruses külvamistöödel ning ringkäigul Anu Rauaga. Muuseumiööl on tegevusi ka lastele. Avatud on kogu muuseum, muuseumipood ja Linnupette kohvik.

Uudised Esmaspäev, 16. mai

Saada ERMile oma lugu!

Eesti Rahva Muuseum kutsub osalema muuseumitöös ja täiendama kogusid teie oma lugude, esemete kui ka fotode ja filmide näol. Loodame pakkuda kaasalöömist igale Eestimaa inimesele, aga koguda ka väärtuslikku säilitamisväärset infot Eesti Rahva Muuseumisse.

Uudised Kolmapäev, 27. aprill

Noorte laulu- ja tantsupidu 60 – milline on sinu lugu?

Käesoleval aastal möödub esimesest noorte laulu- ja tantsupeost 60 aastat. Seoses sellega asub Eesti Rahva Muuseum koostöös Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusega koguma ja talletama lugusid ning fotosid noorte laulu- ja tantsupidudel osalenutelt. Meenutusi oodatakse nii lauljatelt ja tantsijatelt kui ka pealvaatajatelt.

Oleme avatud

Näitused
T–P 10–18

Restoran
K–P 10–18

Pood
T–P 10–18
ERMi E-POOD
Avatud 24/7
UURIMISSAAL, RAAMATUKOGU JA RAHVAKULTUURI teabekeskus

T–R 10–17


SISSEPÄÄS MUUSEUMISSE
A-SISSEPÄÄSUST

MUUSEUM ON SULETUD
23.-24.06.2022
24.-26.12.2022
31.12.2022