Eesti Rahva Muuseum
Teksti suurus
Rea vahe
Kontrastsus
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

Värvide ilu

Imetabane näitus "Värvide ilu. Eesti kuldaja kunst Enn Kunila kollektsioonist" avatud ERMis 19.02–08.10.2022

ERM on avatud!

Muuseum on avatud T–P kl 10–18. Päevapakkumised restoranis T–P kell 12–15. 
Uudised Neljapäev, 22. september

Läti suursaadiku tutvumisvisiit Eesti Rahva Muuseumis

Täna külastas Eesti Rahva Muuseumi Läti Vabariigi uus suursaadik Eestis Kristīne Našeniece. Tegemist oli tutvumisvisiidiga, mille käigus tutvustati suursaadikule muuseumi ja näituseid ning arutleti võimaliku koostöö teemadel. Kohtumine oli soe ja viljakas ning Läti suursaatkonna visiit jäädvustati meie külalisteraamatusse. ERMi poolt kinkis direktor Kertu Saks suursaadikule raamatu ERMi kogudesse talletatud Eesti rahvuslikest hõbeehetest.
 Uudised Teisipäev, 20. september

Täiskasvanud õppija nädal Eesti Rahva Muuseumis

20. oktoobril kl 17.30 toimub täiskasvanud õppija nädala raames Eesti Rahva Muuseumi raamatukogus professor Olaf Mertelsmanni loeng “Tuhat aastat Ukraina ajalugu 90 minutiga”. Loeng toimub inglise keeles. Alates kl 16.30 võib samas tutvuda ka ukraina-teemalise kirjandusega, mida esitlevad Tartu Linnaraamatukogu ja ERMi Raamatukogu.
 

Uudised Teisipäev, 20. september

IX Tõnis Lukase jalkamadin

Terves kehas terve vaim! Eile toimus Kääriku jalgpallistaadionil üheksas Tõnis Lukase jalkamadin, kus keha eest kandsid hoolt Eesti Rahva Muuseumi, Kultuuriministeeriumi, Vanemuise teatri, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Tartu Rakendusliku Kolledži südid meeskonnad. Ilm oli heitlik, kuid ERMi mängude ajal naeratas aeg-ajalt päikegi. ERMi meeskond tuli seekord neljandale kohale – seda ilma vahetusmängijateta mängides! Kusjuures eales varem ei ole ERMikad nii efektiivset ründetööd teinud: vastasmeeskonna väravapostide vahele suutsid meie ründajad saata ühtekokku 8 palli! Seda on sama palju, kui ERMil on õnnestunud kõikide eelnevate aastate jooksul kokku lüüa. Vägev, mis?

Uudised Esmaspäev, 19. september

Algab kultuurikursus "Ela eestlaste elusid"

27. septembril algab ERMis eesti kultuuri tutvustav ingliskeelne kursus „Live the Lives of Estonians“ ehk "Ela eestlaste elusid". Tasuta kursus pakub viie kohtumiskorra jooksul võimalust tutvuda eesti ajaloo, keele ja kultuuriga ning avab akna eestluse olemusse ning igapäeva. Toimuvad ühised filmivaatamised ning aruteluringid, proovitakse ka kohalikku toitu ning õpitakse laule ja tantse. See on suurepärane võimalus kohata uusi inimesi ning saada Eesti ja Tartu kohta uusi teadmisi!

Uudised Neljapäev, 15. september

Ootame tööperre kujundajat

Kujundaja peamised tööülesanded:

  • reklaamide ja infomaterjali kujundamine,
  • muuseumi sotsiaalmeediakontodele (Facebook, Tik-Tok, Instagram) videote ja visuaali valmistamine,
  • meenete ja esitlusvahendite kujundamine, visuaalse külje nõustamine,
  • turundustiimi igapäevane abistamine.

Oleme avatud

Näitused
T–P 10–18

Restoran
T–P 10–18

Pood
T–P 10–18
ERMi E-POOD
Avatud 24/7
UURIMISSAAL, RAAMATUKOGU JA RAHVAKULTUURI teabekeskus

T–R 10–17


SISSEPÄÄS MUUSEUMISSE
A-SISSEPÄÄSUST

MUUSEUM ON SULETUD
24.-26.12.2022
31.12.2022