Eesti Rahva Muuseum
Teksti suurus
Rea vahe
Kontrastsus
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

Püsinäitus "Kohtumised" aasta lõpuni TASUTA!

Ligi 4000 ruutmeetril paiknev Ajarada koos 12 erineva teemanäitusega annab suurepärase ülevaate Eesti kultuuriloost kiviajast tänapäevani erinevas vanuses külastajatele. Näitus on külastamiseks tasuta avatud.

Miljard Kilk

ERMi galeriis saab vaadata Tartu slaidimaali klassiku, oma maalidega mitmeid oksjonirekordeid püstitanud kunstniku Miljard Kilgi loomingu näitust. Portreed tuntud kultuuritegelastest, nostalgilised Tartu vaated ja maalid fantastilistest olenditest.  

ERM on avatud!

Muuseum on avatud K–P kl 10–18, samuti muuseumipood ja restoran. Püsinäitus „Kohtumised“ on külastamiseks tasuta avatud.

Toeta kodumaist!

ERMi e-poest leiad kodumaised tooted rahvuslikust käsitööst kaasaegse Eesti disainini. Igal nädalal erinevad hinnakampaaniad.

ERMis avaneb Miljard Kilgi maalimaailm

Reedel, 26. novembril avatakse Eesti Rahva Muuseumi galeriis Miljad Kilgi maalide näitus. Tegemist on ülevaatenäitusega, kus on esindatud kunstniku kõik loominguperioodid, esitatud 50 maalist enamus pärineb erakogudest. Külalistele on näitus vaatamiseks alates 27. novembrist.
 

Uudised Kolmapäev, 08. detsember

TK70 | Tartu Kunstikooli vilistlaste maalid ja skulptuurid

Tartu Kunstikool on 1951. aastast tegutsev kutseõppeasutus, mis on keskendunud kunsti- ja disainiharidusele. Muutunud on ajad, ühiskonnakord ning erialad, kuid kooli panus Eesti ja Tartu kultuuriloos on ja jääb oluliseks. Tartu Kunstikool on olnud väga paljude Eesti kunstnike professionaalse haridustee alguseks.

Uudised Teisipäev, 26. oktoober

Jõulud ERMis lastele 2021

2021. aasta detsembris etendub ERMis lapsi jõulumaailma viiv lastelavastus "Kuidas Prõmm ja Nehh jõulud tegid".
Lasteaialastele ja algkooli jütsidele võimalik tellida jõuluprogramm "Ajas eksinud jõululood". 
Uudised Neljapäev, 11. november

Valguse ja tuule interaktiivne teos “Voog”

ERM-i peaukse ees avaneb kõikidel külastajatel imeline võimalus kogeda valguse ja tuule interaktiivset mängulist teost “Voog”. Valgusinstallatsiooni autoriteks on Mariliis Kundla ning Mihkel Pajuste, kes moodustavad Kopenhaagenis tegutseva Spectra & Space valgusdisaini stuudio.
 

Uudised Esmaspäev, 08. november

ERMi Kirjasaatjate Võrgu 90. sünnipäeva näitus

Muuseumi raamatukogus on avatud ERMi Kirjasaatjate Võrgu 90. sünnipäevale pühendatud näitus, mis trükiste, käsikirjade, fotode ja esemete kaudu annab ülevaate muuseumi abiliste  hindamatust panusest meie suulise vanavara kogumisel ja säilitamisel.

Oleme avatud

Näitused
K–P 10–18

Restoran
K–P 10–18

Pood
K–P 10–18
ERMi E-POOD
Avatud 24/7


UURIMISSAAL, RAAMATUKOGU JA RAHVAKULTUURI teabekeskus

T–R 10–17


Sisenemine A-sissepääsust
<<Turvaline muuseumikülastus>>

MUUSEUM ON SULETUD
24.-26.12.2021
31.12.2021
01.01.2022
23.-24.06.2022
24.-26.12.2022
31.12.2022