Eesti Rahva Muuseum
Teksti suurus
Rea vahe
Kontrastsus
normal contrast icon
high contrast icon

Must taust kollase tekstiga

ERM on avatud!

Muuseum on avatud K–P kl 10–18, samuti muuseumipood ja restoran. Püsinäitus „Kohtumised“ on külastamiseks tasuta avatud.

Oma näitus 2022

OMA NÄITUS ERM ootab Sinu näituseideed 31. juulini!  

Eesti kultuuriloo püsinäitus "Kohtumised" TASUTA!

Ligi 4000 ruutmeetril paiknev Ajarada koos 12 erineva teemanäitusega annab suurepärase ülevaate Eesti kultuuriloost kiviajast tänapäevani erinevas vanuses külastajatele. Näitus on külastamiseks tasuta avatud.

Toeta kodumaist!

ERMi e-poest leiad kodumaised tooted rahvuslikust käsitööst kaasaegse Eesti disainini. Igal nädalal erinevad hinnakampaaniad.

Tartuff jõuab ka ERMi

Alanud nädalal vallutab Tartu kesklinna armastusfilmide festival Tartuff, mis pühendatud sel aastal teadusele.  Tartuffi eriprogramm jõuab kolmel päeval ka Raadile, Eesti Rahva Muuseumisse ning ühel õhtul läheb ERM on eriprogrammiga omakorda kesklinna piirkonda.

Uudised Neljapäev, 05. august

Algajate vokikursus

7. ja 8. augustil toimub ERMis algajatele mõeldud vokikursus "Kraasi, ketra, korruta". 
Liis Luhamaa juhendamisel saavad selgeks villa käsitsi töötlemise, vokiga ketramise ja korrutamise põhitõed. Õpitoas osalejad saavad kraasida ja kedrata Kihnu maalamba villa ning õppida Eesti traditsioonilisi kraasimis- ja ketrusvõtteid.

Uudised Neljapäev, 29. juuli

Väikekandle valmistamise õpituba

Väikekannel on Eesti üks vanemaid keelpille, mis tänapäeval on taas kogumas populaarsust nii suurte kui väikeste pillimängijate hulgas. Augusti esimesel nädalal on võimalus ise teha puutööd ja valmistada endale väikekannel.
Uudised Reede, 09. juuli

ERM Autovabaduse puiesteel

Tartu südalinnas asuvast Vabaduse puiesteest saab suvel mõnus linnaruum vaba aja veetmiseks – Autovabaduse puiestee. Ürituse raames on ka Eesti Rahva Muuseum esindatud ning meie telgi võid leida pargi osast 9. juulil kell 14-18, 16. ja 26. juulil kell 12–17 ning 8. augustil.

Oleme avatud

Näitused
K–P 10–18

Restoran
K–P 10–18

Pood
K–P 10–18

ERMi E-POOD
AVATUD 24/7


UURIMISSAAL, RAAMATUKOGU JA RAHVAKULTUURI teabekeskus

T–R 10–17


Sisenemine A-sissepääsust!


MUUSEUM ON SULETUD
24.-26.12.2021
31.12.2021