Tere tulemast!

Alates 1. oktoobrist on muuseum avatud.

"See muuseum ja see maja siin Raadil on loodud Eesti rahva ja maa auks. Meie iseteadvuse ja iseolemise auks. Selle maja rajamine võttis küll pikka aega, nagu nii mõnedki otsused siin Eestis, kuid kindlasti sai see seda väärikam ja lausa lennukas."
president Toomas Hendrik Ilves,
29.09.2016

RAHVALOOD

Mis toimus Sinu elus üheksakümnendatel? Kui palju mõjutasid Eestis toimunud muudatused Su igapäevast elu? Milline oli värskelt kätte võidetud vabadus? 18 Eesti muuseumi koguvad lugusid murrangulise kümnendi argipäeva kohta – juba kogutud lugudega saad tutvuda veebikeskkonnas www.rahvalood.ee.

Uudised Teisipäev, 11. Okt

Koguteos saamisloost

Harva avaldatakse Eestis ühe maja loomis- ja elulugu käsitlevaid raamatuid, täiesti erandlik on see, et raamat majast valmib samaaegselt hoone endaga.

Uudised Neljapäev, 06. Okt

Galerii muuseumi avamisest

Eesti Rahva Muuseumi uus hoone avati 29. septembril suurejoonelise rahvapeoga, millest ERRi otseülekande vahendusel said osa võtta kõik muuseumi sõbrad.

Uudised Kolmapäev, 07. Sept

Külastusinfo lubatähe ostjale

Eesti Rahva Muuseum tänab Teid, et toetasite muuseumi valmimist varase piletiostuga. Toona lubasime luua kodulehele võimaluse oma soovitud külastusaeg ka registreerida.

Uudised Esmaspäev, 05. Sept

Üks koorilaul

Alates selle aasta septembrist käivitub ETV-s läbi aegade suurim Eesti koorilaulu tutvustav teleprojekt „Üks koorilaul“.

Oleme avatud

Näitused

T–P 10–19

K 10–21

Restoran

T–P 12–19

K 12–21

Muuseumipood

T–P 10–19

K 10–21

Piletihinnad

Täispilet12 €

Sooduspilet8 €

Perepilet28 €

NB! Sama päeva piletite müük lõpeb tund enne näituse sulgemist

Osta pilet siit

BEEBIPAPUD “MUHU”

BEEBIPAPUD "MUHU” SUURUS NR. 2 (6–9 KUUD)