Tere tulemast!

107 aastat pingutust ja muuseum ongi sügiseks valmis!

See siin on ERMi uue kodulehe nurgakivi. Kodulehte ehitame publiku pilgu all, nagu uut majagi, virtuaalne käib käsikäes reaalsega. Näiteks kauplemine poes ja piletimüük algab hiljemalt mai lõpul. Kogu info tegevuse ja teenuste kohta saab elus ja kodulehel korraga valmis septembri lõpuks. Eelmise kodulehe kogu info leiate aadressilt http://vvv.erm.ee

Valmistume külastajate tulvaks

Märtsis viis uuringufirma TNS Emor Eesti Rahva Muuseumi tellimusel läbi küsitluse, et saada teada, kuivõrd tuntud või tundmatu on Eesti Rahva Muuseum Eesti elanikkonna seas. Samuti küsiti, milliste märksõnadega ERM seostub ning kes kavatseb avamisjärgsel aastal muuseumi külastada.

Uudised Esmaspäev, 23. mai

Kvartalis asub ERMi teabekeskus

Tartu kesklinnas on nüüd avatud uus kaubandus- ja meelelahutuskeskus Kvartal, kus ostleja saab lisaks paljudele teistele argistele tegevustele külastada esimesel korrusel asuvat ERMi

Sündmused Laupäev, 21. mai

Heimtali käsitöölaat

Ka sel aastal kutsume kõiki käsitööst huvitatud muuseumisõpru Heimtali käsitöölaadast osa võtma. Tänavune laat toimub 21. mail kella 11–15 ERMi Heimtali muuseumi esisel väljakul.

Uudised Reede, 22. aprill

ERM ja Delfi on partnerid

Eesti Rahva Muuseum ja Delfi sõlmisid koostöölepingu, mille alusel edastab Delfi uudisteportaal kuni selle aasta lõpuni uudiseid ERMi kohta.

Pealkiri

Avame: 1.10.2016 kell 10.

Jäänud päevi

Days
: :

section_catalogue